شرکت تجارت الکترونیک برنا سپاهان در سال ۱۳۸۴ به صورت شرکت سهامی خاص تاسیس گردید. به موجب قرارداد منعقد شده با شرکت تجارت الکترونیک پارسیان (پککو) در خصوص ارائه انواع خدمات پرداخت در حوزه بانکداری الکترونیکی این شرکت خود را در زمینه تامین، نصب و پشتیبانی از دستگاه‏های کارتخوان فروشگاهی، ارائه خدمات پرداخت مجازی از طرق اینترنت و موبایل، صدور و شخصی سازی انواع کارتهای نقدی و اعتباری متمرکز ساخته است.

شرکت تجارت الکترونیک برنا سپاهان با بهره مندی از توانمندی ها و قابلیت های خود در عرصه فناوری های نوین موفق گردیده تا در طی مدت فعالیت خود، محصولات و خدمات نوینی را برای نخستین بار در عرصه پرداخت الکترونیکی کشور معرفی نماید.

از مهمترین بانکهای طرف قرارداد می توان به بانکهای پارسیان، تجارت، سپه، حکمت ایرانیان، توسعه تعاون، سینا، دی، مسکن، رفاه کارگران، قرض الحسنه مهرایران، قرض الحسنه رسالت، شهر، پست بانک، آینده و صنعت و معدن اشاره نمود که قرارداد این شرکت با بانکهای مذکور در زمینه اتصال و حفظ حساب تسویه پذیرندگان نزد این بانکها می باشد.

برخورداری از نام تجاری معتبر، تنوع محصولات و خدمات مورد نیاز مشتریان، گسترده ترین شبکه جغرافیایی فروش و خدمات پس از فروش به بانکها و موسسات مالی، بهره مندی از مدرن ترینمراکز صدور و شخصی سازی کارت کشور با قابلیت صدور و تحویل بیش از ۲۰ هزار کارت در روز، دارا بودن زیرساختها و دانش فنی مناسب، استفاده از نیروهای متخصص و مجرب، تولید سیستمهای نرم افزاری در داخل شرکت، دارا بودن سهم عمده بازار از حیث حجم تراکنش پرداختهای الکترونیکی را می توان از مهم ترین نقاط قوت این شرکت در شبکه پرداخت الکترونیکی دانست.